Монтаж, заміна, установка труб марки Uponor

Монтаж, заміна, установка труб марки Uponor 

Монтаж, заміна, установка труб марки Uponor Фахівцям компанії «Гідравлік» часто доводиться працювати з трубами комплектуючими відомого європейського бренду Uponor. Компанія випускає широкий асортимент трубопровідних систем (полімерних та металопластикових) для каналізації, водопроводу, опалення та газопостачання.

Труби Упонор (Uponor)Продукція Упонор використовується в приватному будівництві, у комунальних міських службах, на промислових об'єктах. Зручно, що виробник пропонує матеріали та комплектуючі для інженерних систем, так спеціальні комплекти інструментів, істотно полегшують монтаж комунікацій. Але, незважаючи на всю простоту монтажу розводки, необхідно щоб всі роботи виконували тільки висококваліфіковані фахівці, які мають практичний досвід роботи з такими матеріалами.

Звертайтеся в компанію «Гідравлік», монтаж буде проведено швидко професійно! Особливості монтажу труб Uponor Труби Uponor відрізняються чудовими технічними параметрами, довговічністю, надійністю. Термічна стійкість, хімічна інертність, гнучкість все це дозволяє використовувати труби даної марки в самих різних сферах народного господарства для вирішення найрізноманітніших побутових завдань. Не випадково ми отримуємо дуже багато замовлень, пов'язаних з монтажем та розводкою труб Uponor.

Сьогодні багато хто розуміє, що для надійної та ефективної роботи систем водопостачання або опалення необхідно не тільки використовувати якісні матеріали, але грамотно провести монтаж всіх комунікацій. Тільки фахівці знають, як працювати з поліетиленовими трубами Uponor PE-Xa як проводити монтаж металопластикових труб Uponor MLC. Так, наприклад, вироби серії MLC зазвичай використовуються для монтажу систем опалення, дуже важливо вміти правильно під'єднати всі елементи, сформувавши опалювальну систему необхідної конфігурації.

Прискорює спрощує процес використання траків, монтажних планок, водорозеток, фітингів, колекторів, але все це обладнання вимагає професійного підходу. При роботі з трубами із зшитого поліетилену потрібно пам'ятати, що на зовнішню поверхню моделей pePex або evalPExнанесен антидиффузный шар, а тому нагрівати такі труби при монтажі неприпустимо. таких нюансів «секретів», які знають тільки професіонали, існує величезна безліч.

Зробивши замовлення в нашій компанії, ви отримаєте якісний результат від кваліфікованих фахівців. При цьому послуги наших сантехніків обійдуться вам дуже недорого! Ремонт труб марки Uponor Також ми пропонуємо своїм клієнтам послуги з ремонту та заміни труб в системах опалення та водопостачання квартир, офісів, заміських будинків котеджів.

Майстри компанії мають досвід роботи з обладнанням Uponor, володіють навичками монтажу з використанням спеціальних інструментів даної марки, тому швидко проведуть заміну старих комунікацій надійними довговічними трубами Упонор. Гарантуємо, що нові системи, монтаж яких виконають фахівці «Гідравліка», при правильній експлуатації будуть служити довго, не доставляючи господарям ніяких турбот

Рубрики: